Background

Eternals izle

img0
2021 0h 0m 90

Eternals izle 2021

Jack Kirby'nin yaratıcısı olduğu çizgi romanlarda yer alan The Eternals'ın hikayesi milyonlarca yıl öncesine dayanıyor. Kozmik varlıklar olan Celestials, insanlar üzerinde deneyler yaparlar. Genetikleri değiştirilen insanlar yaratan Celestials'ı konu edinen çizgi romanlarda bu insanlar hem süper güçlere sahiplerdir, hem de yarı ölümsüzlerdir. Ayrıca vahşi bir ırk olan Deviants'ı da yaratmış bulunan Celestials, insanlık tarihinin arka planında yer alan iki ırk yaratmış olur. Eternals ve Deviants, tarih boyunca birbirleriyle çatışma içinde olacaklardır. Marvel ekibinin en kalabalık kadrolarından birine sahip olan Eternal filminde San Diego Comic-Con 2019'da duyurulan Eternals'da Thena rolünde Angelina Jolie, Ajak rolünde Salma Hayek, Ikaris rolünde Richard Madden, Kingo rolünde Kumail Nanjiani, Phastos rolünde Brian Tyree Henry, Makkari rolünde Lauren Ridloff, Sprite rolünde Lia McHugh ve Don Lee rolünde yer alıyor. Gılgamış. Daha sonra Dane Whitman rolündeki Kit Harington, Sersi rolündeki Gemma Chan ve Druig rolündeki Barry Keoghan da dahil olmak üzere ek yıldızları da açıkladı.

Ölümsüzler teaser römork başta süper kahraman filmi daha topraklı bir his veren birçok pratik, gerçek dünyada yerleri vitrine, Zhao'nun Marvel filminin görünüm ve his bir ilk gerçek bakış sunuyor. Ancak , altın CGI efektiyle gösterilen Eternals'ın güçlerini sergilediği teaser'da görülecek çok sayıda klasik Marvel aksiyonu ve özel efekt var. Teaser ayrıca Eternals'ınkarakterler çok uzun zaman önce Dünya'ya gelirler, sonra toplum ilerledikçe insanlar arasında binlerce yıl yaşarlar. Bu fragmanda, tek çekimde görülen Harington'dan Dane Whitman da dahil olmak üzere bir dizi karakterle dalga geçiliyor. Marvel, Dane'in çizgi romanlarda olduğu gibi Kara Şövalye olup olmadığını açıklamaktan geri durduğunu düşünürsek, herhangi bir fragmanda çok fazla görünmeyebilir.

Görüntüler aynı zamanda Ebedilerin bir çatışmaya dahil olmasını gerektiren bir olayı da anlatıyor, ancak büyük ölçüde yalnızca insanları perde arkasından yönlendirdiler. Fragman, Avengers'a atıfta bulunuyor ve Sprite, Kaptan Rogers ve Iron Man'in yokluğunda süper kahraman ekibine kimin liderlik edeceğini düşündüklerini soruyor. Steve Rogers'a Kaptan Amerika demek yerine gerçek adını kullanması, görünüşe göre, sahnenin Sam Wilson'ın mantoyu aldığı The Falcon ve Winter Soldier olaylarından sonra geçtiğini gösteriyor . Ayrıca Ölümsüzlerin MCU'nun süper kahramanlarını yakından izlediklerini de gösteriyor , ancak Yenilmezler için kadim Göksellerin gölgelerden dışarı çıktığını görmenin ne anlama geldiğini göreceğiz. Şimdilik, Eternals film fragmanı, yaklaşan Marvel Studios filmine iyi bir ilk bakış sunuyor, ancak bir sonraki fragmanda kesinlikle daha fazlası ortaya çıkacak.

Çizgi filminden uyarlanan "Eternals" filmi sizleri aksiyon ve maceraya sürükleyecektir. Sinewow farkı ile Sinemanın keyfini çıkarın. İyi seyirler.

Yönetmen: Chloé Zhao, Dan DeLeeuw, Joe Geary, Simon Warnock

Tür: Aksiyon, Fantastik, İmdb +7, İzlenmesi Gereken, Macera

Oyuncular: Angelina Jolie, Barry Keoghan, Brenda Lorena Garcia, Brian Tyree Henry, Chloe Stannage, Gemma Chan, Gil Birmingham, Haaz Sleiman, Harish Patel, Jashaun St. John, Kit Harington, Kumail Nanjiani

Fragmanı izle
Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunun gibi daha fazla başlık